Jediné štěstí, které si lze koupit je štěně.

A u nás je teď toho štěstí až až.
V pátek 25. března 2011 se Ajse narodilo devět krásných štěňátek!

     Všechna jsou zdravá, čilá a plná života. Stále mají něco na práci. Musí sát mlíčko, lozit po mamince, seznamovat se s bratříčky a sestřičkami, schovávat se pod deku, spát a zase sát mlíčko. Všichni mají krásné dlouhé ocásky. Ajsa je vzorná maminka a ani chvilku je nechce nechat bez dozoru. Oproti loňským štěňátkům se rozhodla, že si pořídí více fenek. Pejsci jsou tři: black tricolor a dva red tricolor. Fenky jsou dvě black tricolor, dvě red tricolor, jedna blue merle a poslední red merle.

         galerie

     Kdo se rozhodujete nebo přemýšlíte o koupi chlupatého, milého a věrného kamaráda, neváhejte se ozvat co nejdříve. Merle fenečky jsou již zadané, ale jinak můžete vybírat dokud jsou ještě štěňátka volná.

     Tento vrh je z velmi perspektivního spojení dvou krásných a kvalitních psů. Oba rodiče naprosto zdraví, s přátelskou povahou. Potomci mají předpoklad dobrého zdraví a výborného exteriéru. Jsou vhodná pro chov, výstavy, sporty, jako pomocník na farmě či rodinný společník. Otec DKK i DLK 0/0, matka DKK 0/0, ostatní vyšetření OK. Pracovní vlohy – otec v předcích mnoho pracovních psů s titulem WTCH.
Matka: Aussie Red Svěží vítr, na výstavách vždy ocenění výborná, CAC
Otec: The Highlight Of Roustabout, Rakousko, import USA – Texas, linie Fairoaks a v rodokmenu další pracovní linie: Crown Point, Las Rocosa.

     Do nových domovů se štěňátka budou moci vydat koncem května. To už budou očkovaná, odčervená, plně socializovaná, s EURO-pasem, čipem a základní výbavičkou do začátku.

Nezávazné návštěvy vítány. 
10. března 2011
Tak a je to tady!

     Ajsa po roce znovu čeká štěňátka! Loňský vrh byl velice zdařilý a dnes již roční hafani jsou úspěšnými a věrnými mazlíčky i pomocníky svých pánů.

     Letos se Ajsa rozhodla, že by nemusel být špatný zahraniční partner a po pár důvěrných e-mailech si sbalila slovník a vydala se za svou novou známostí do rakouského Linze. Byla to láska na první pohled. Šarmantní Lucky atletické postavy se choval jako opravdový gentleman. Nejdřív Ajsu provedl bytem, ukázal jí dvůr a nabídl pár svých pamlsků. Potom chvíli pomlouvali své pánečky a povídali si o svých zálibách a kamarádech. Ajsa však spěchala domů, aby jí neuteklo nějaké dění u koníků ve stájích a tak se k večeru museli rozloučit.

     Po několika týdnech, kdy si shromažďovala partu plyšáků ve svém pelíšku, jela Ajsa na ultrazvuk. Ti divní lidé v bílých pláštích ji chvíli něčím lechtali na bříšku, až se na monitoru objevilo pár čtyřnohých oválků a březost byla potvrzena.

     Od té doby Ajsu nezajímá nic jiného než lednička a její miska. Častěji než obvykle chodí zkoumat, jestli kočky nenechaly něco k snědku a tajně krade koním suchý chléb a granule.

Teď už nám nezbývá než čekat, jaká stvořeníčka Ajsa stvoří.

         galerie